Mileena cosplay

Cosplayeri tvrdia, že všetko je o ručnej zručnosti a zábave s kamarátmi. V skutočnosti (a kto sleduje aspoň jednu slávnu cosplayerku mi to určite potvrdí) je cosplay hlavne o 5 veciach:

1. Ceckoch
2. Ritiach
3. Tlsťochoch
4. Úchyloch
5. Tranďákoch

1. Kozplay – keď je príroda skúpa, doktor opraví. Keď grafik v hre vymodeluje malé, nevadí, aj tak sa dajú zväčšiť. Najsledovanejšie cosplayerky sa skrátka bez obrieho výstrihu, poprípade ponožiek v podprsenkách nezaobídu.

Kozplay

2. Ass effect – druhá časť, ktoré púta fanúšikov ku svojim obľúbeným „kostýmom“ je kus mäsa,ktorého primárnou funkciou je obaľovať odpadové potrubie z ľudského tela.  Zadky sú proste zadky a keď v dnešnej dobe nevystrčíš  – sotva si ťa niekto všimne. Takže krútiť vankúšmi, čo to ide.

Ass effect

3. Lol at fatties – aj v cosplay treba humor a vtip. Zabezpečia ho tuční ľudia, pretože 1. sú smiešni 2. vtipy o tlsťochoch sú stále politicky korektné. Kto sa rád díva na Blizzard Costume Contest, vie o čom je reč :).

Cosplay fatties

4. Úchyli sú všade – aj chudák úchylák sa potrebuje občas prezentovať na verejnosti. Kde inde ako na nejakom cosplay zraze to ide bez postihu, navyše stretne podobne úchylných parťákov? Sú muži, ktorí majú zvláštne sny (z nejakého dôvodu nikomu nepripadá úchylné, keď sa ženy preobliekajú za chlapov, poprípade cosplayujú mužské role v nohavičkách).

Úchyláci v cosplay

5. Ani transvestiti sa nestratia – obrázok pod týmto textíkom je Poison z nejakej bojovky, čo kombinuje tuším Street Fighter a Tekken. Nezáleží na tom, tuctová postava, akých existujú tisíce… Teda, keby si ju zrovna nevzali na mušku feministky. Prekáža im, že pouličná bojovnica je oblečená ako taká (…). A tak sa autori pod tlakom feministiek rozhodli, že Poison je teda chlap transvestita. Lebo tak je to politicky korektné. A aj feministiky sú už spokojné.

Poison cosplay

O autorovi Zobraziť všetky články

admin