Hviezdna pechota 3

Hviezdna pechota 3Hviezdna pechota 3

Hviezdna pechota sa síce nikdy netvárila supervážne, ale toto bolo už trochu priveľa. Ani veselé blues zo začiatku filmu, keď vrchný admirál ľudskej flotily spieva a predáva suveníry na záchranu Zeme, film nespasia. Do ženských rol obsadili tvorcovia dve nabúšené plastické bábiky (nábožná Holly a drsná Lola) + 3 mariňáčky, ktorých úlohou je úkazať vo filme cecky. S obrovskými polystyrénovými maketami tu každý pobieha ako modelingovom móle, o kvázi veselé skorohlášky nie je núdza. Dôjde aj na skenovanie telesných dutín. Muži a ženy sa sprchujú spoločne, však sme v armáde. Koniec patrí troške toho kresťanského fundamentalizmu a záverečnému bozku na pozadí explodujúcej planéty, ktorú nakreslili grafici vo Windovsáckej aplikácii Painting. Chudák Henlein, čo mu to len spravili.

Toxic Avenger

Upozornenie: tento film obsahuje extrémne násilie. Tak praví prvá obrazovka filmu. Podľa všetkého má ísť o horor, alebo aspoň krvák. Nad násilím by tu však ohrnuli nosom aj Fantozii s Bugs Bunnym. Celé je to tak zvrátene gýčové a zlé, až sa na tom človek musí cynicky rehotať od začiatku do konca. Dobové plavky, v ktorých tu každý chodí a baletný kostým hlavného hrdinu – netvora, na vážnosti snímku nepridávajú. Určite odporúčame pozrieť si to. Geniálna masáž bránice.

Turecké Star Wars

Neskutočná hovadina, kde sa objavujú aj spotvorené zábery z originálnych Hviezdnych vojen. V Turecku sa to premietať nesmelo, tak si spravili vlastnú, ehm, verziu. Niet čo dodať.

Indický Superman

Film sa v skutočnosti volá Dariya Dil a ako inak – Bollywoodčania tu tancujú do omdlenia. Konkrétne spotený Superman s indickou Spidermankou. V Indii sa občas dokážu postaviť tvorcovia k výprave a drahým efektom. Tu však nie. Pri pozeraní sa na tento film sa nedivte, ak vám dvere vykopne protidrogová jednotka Ministerstva vnútra.

Enter the ninja

Pardon za spoiler, ale nemusíte zase vidieť všetko. Tento film je o – uh, uh, starom armádnom psovi, ktorý vyštuduje ninja školu a odíde na Filipíny rozdať si to s nejakým miestnym bossíkom. Plus, stretne najväčšieho nepriateľa, ktorý mu v detstve rozkopával formičky na pieskovisku. Snímok vstúpil do dejín filmu so svojou epickou scénou smrti. Toto je cesta ninju.

Troll 2

Rodinná dovolenka v mestečku, kde sa potvory prezlečené za ľudí snažia zožrať hrdinov. Otázka znie – prečo sa to volá Troll 2? Aké drogy bral režisér? Dokáže sa zdravý človek pozrieť do očí skladateľa soundtracku?

Turecký Rambo

Turecký Rambo sa volá Rampage, skrátene Ramo, a je skoro taký istý ako americký John Rambo. Teda, ehm. Chodí, strieľa, kope, škrtí strunou. Tak schválne, či po sledovaní ukážky uhádnete, prečo Američania nikdy nežalovali Turkov za túto kópiu?

O autorovi Zobraziť všetky články

admin