Chuck Norris

Chuck NorrisChuck Norris zastaví rukou motorovú pílu

Jedeným z dôvodov, prečo si z Chucka všetci uťahujú sú scény ako je táto. Reťazová motorová píla versus holá ruka amerického vlastenca. Následne Chuck vybije zlých lesných robotníkov a dokonca telepaticky ovládne zverstvo v lese. No skrátka všetci sa tvária veľmi vážne. S týmto chlapíkom si ruku nepodávajte. Mužné zovretie ruky končí pre druhú stranu v márnici.

Nabíjanie je pre bažantov

Komodo vs. Cobra je názov veľmi čudnej série, kde sa na tropickom ostrove bojuje proti obrím dinosaurom, ktorí sa tu volajú draci, komodi alebo nejak tak. Veríme, že po vzhliadnutí tejto nepodarenej scény sa nebudete veľmi znáňať po DVD-čku s filmom. Mizerná strelecká scéna, tony nábojov, absencia fyziky a zdravého rozumu.

Súboj v Undefeatable

Táto veselá potýčka je z film Undefeatable, čiže Neporaziteľný. Síce sa tak volá aj jeden iný film, ale prečo nie. Varovanie ministra zdravotníctva – nevydávajte pri vyzliekaní sa rovnaké zvuky inak skončíte v psychiatrickej liečebni.

Smrtiace črevo

Keď v Číne silný bojovník nedokáže poraziť nepriateľa, je na čase vytiahnuť tajný tromf. Čo je silnejšía zbraň ako holé ruky? Správne – hrubé črevo. Legendárna scéna z mierne „nerealistického“ kung-fu filmu.

Legolas na koni

Pán prsteňov bol nesmierne drahý a prepracovaný film. S každým detailom sa tvorcovia vyhrali k dokonalosti. Až na drobné Legolasove scény, ktoré si v každom dieli doprial po jednej. V dvojke „surfovanie na štíte“ uprostred bitky v pevnosti, v trojke „poprava tromi šípmi“ obrieho elefanta. To sa do vážnych bojových scén nehodilo. A čo také nasadanie koňa v plnej rýchlosti? Grafici sa zapotili, ale lepšie sa to jednoducho urobiť nedá. Nič moc teda.

Smrť v Shark Attack 3

Mysleli to tvorcovia snímku naozaj vážne? Chudák Spielberg pri natáčaní Čeľustí netušil, tak sa filmový priemysel dostane v jeho žánri. Podobných srandovných scén ako na tomto videu je vo filme viac. Napríklad keď chlapík odstrčí ženskú a skočí rovno do pažeráka mega-žraloka. Prerastená rybička nemusí ani žuť. Srandovný film

O autorovi Zobraziť všetky články

admin