Reklama na pivo

Reklama na pivoReklamy na pivo musia byť vtipné. To už došlo dokonca aj našim pivovarom – hneď po fakte, že v tej by v tých reklamách nemali chýbať ešte kypré ženy s veľkými výstrihmi. Tu je náš výber „best of beer commercial“. Ehm, chlapi sebe?

1. Realityshow – Heineken je svojimi reklamami známy, vráža do nich podľa všetkého obrovské peniaze a výledok je viditeľný, ich populárne upútavky sú doslova vo filmovej kvalite. Raz mali v klipe aj Jamesa Bonda, ale toho mala aj anglická kráľovná. Heineken zbierka je proste bohatá.

2. Zakázané & cenzúrované – len jeden z mnohých zástupcov tejto časti spektra. Ako zaujať? Tak že sa necháte zakázať úradmi pod nátlakom Spolku dôchodkyň svedkýň Jehovových atď. V cenzúrovaných reklamách zvyčajne vystupujú nahé ženy v hodne dvojzmyslených a lascívnych pózach… a no, sem, tam aj nahí chlapi sa do nejakej reklamy dostanú. Ono je vôbec záhada, prečo sa reklamy na pivo robia len pre mužské publikum :).

3. Roztomilé zvieratká – opačný extrém je zase napchať do videa milučké zvieratká, ktoré má každý rád – zajačiky, mačičky, alebo ako v tomto prípade veveričky. Keď sa nad tým zamyslíte, nemá to žiadnu pointu, na mäso so zemiakovým šalátom je to šľachovité, ale funguje to. Veveričky do piva nemočia.

4. Utópia – Čistá blondýna, nevedno, či pod tým Austrálčania rozumejú to isté, čo my, ale hádam áno. Takto vyzerá raj podľa protinožcov. V tejto sérii je podobných reklám viac, v jednej to aj nosorožec pekne dostane :). Len, aby do toho nepridávali aj moč z Kengúr, čo je dosť možné.

5. Holywoodská story – Carlton nechce čupieť zahanbený v kúte, preto vyrába takéto klipy. Dokonca to zo začiatku vyzeralo, že v tom nebudú ani dievky zvádzajúca mužov ako v 99 % zvyšku pivnej produkcie.

6. Čína – humor z krajiny Stredu je veľmi veľmi veľmi svojrázny, až na hranici s Nemeckom, ale pivo sa u nich predáva čoraz viac. Zaujímavé, že čínské pivečká majú všelijakú farbu, len nie zlatistú pivovú. Pandí moč tam v tomto prípade asi bude na tuty. Dokonca majú aj značku Harabin, tak ďaleko ani my nie sme :).

7. Klasika – nuž a náš výčet zakončíme zopár starými kúskami, ktoré možno pochádzajú aj z 90-tych rokov. A na konci totálna klasika – reklama bez pointy, ale je tam baba v plavkách vo všetkých uhloch, tak vo co go?

O autorovi Zobraziť všetky články

admin