Austrálska premiérka Julia Gillardová

Austrálska premiérka Julia GillardováAj vám sa zdurili uzliny pri múdrej reči austrálskej premiérky?,

Hlavu hore, nie ste jediný. Popravde, slovenskí diskutéri sú na hoaxy, ako stvorení. Zožerú čokoľvek aj s navijakom a nie je treba vôbec pokročilú psychológiu ako keď mladých prvorodičov plašia vtipkári, že v detskej výžive sú kusy skla.

Pre tých, čo to stále nepochopili – oná reč Austrálskej premiérky Julie Gillardovej (a Kevina Rudda) o moslimských imigrantoch a tom, že sa majú prispôsobiť Austrálskej kultúre, je skrátka výmysel. Ja viem, že vám to nebude brániť spamovať aj naďalej internetové diskusie, uvádzať statočnú pani premiérku ako maják hrdosti a bodať virtuálnym prstom do očí multikulturálneho nepriateľa. Julča vyryla hlbokú brázdu do duše slovenského internetového fightera.

Na tomto hoaxe je krásne vidieť tú erudovanosť prostého človeka, čo napíše komentár na 10 riadkov plný overených faktov, ale nedocvakne mu, že: 1. Každý Austrálčan okrem chudákov Abbíkov je prisťahovalec 2. Pani premiérka je tiež imigrant – došla z Veľkej Británie 3. Pani premiérka je červená a nielen kvôli vlasom. (Vysvetlenie: labouristi sú tí proimigrační politici, oni prisťahovalectvo budú podporovať, aj keď vám na Bali moslimskí teroristi povraždia 100 občanov. Ostatne, do Austrálie sa ešte zmestí.)

No, keď čítam tie naše diskusie… myšlienky ako „Austrália je riť sveta, toto by mali vysielať pre cigánov a Maďarov“, alebo „na deklarovanie takéhoto názoru treba priemernú inteligenciu a slobodný názor na vec“ alebo môj obľúbený „zaujimave ze sa to neaplikuje na zidov- vrahov Krista… nejaky ten zidovsky pogrom bol v poriadku vsak“ mi napadá len jedno. Stále sme v tom 17. storočí, sedíme v drevenici a strúhame po večeroch kus dreva. Stačí do slovenského Googlu napísať „austrálska premiérka“ a hneď vám vypadne jej boj s moslimami. Ale pozrime sa ešte na pár ďaľších článkov spravodajského charakteru:

dolezite.sk„Táto žena by si zaslúžila, aby bola menovaná za Kráľovnú Sveta. Pravdivejšie slová, ako povedala ona, neboli žiadnym významným človekom ešte vyslovené.Vyžiadalo si to od nej veľkú odvahu – povedať to, čo povedala– povedať to, aby to počul svet.Celý svet by potreboval takých vodcov!“

vlastnihlavou.cz„Vytesat do kamene.“

Čo vy na to občania? (Facebook stránka)„Platí to aj na židákov?“

No, a ako zvyčajne, najvážnejšie si vec naštudoval Jano Slota. Vzhľadom na to, že jeho reakcia na stránke SNS stále visí (dal si to pre istotu aj na smečkársky blog), predpokladáme, že naši národniari na svojich legendárnych seansách, kde dámy káľajú do bidetov a muži močia z terás, stále veria v národnú nepoškvrnenosť austrálskej učesanej pani. Múdro vraví tá Júlia, múdro, múdro. Na zdravie, bratia.

sns.sk – „SNS hodnotí s obdivom a podporou jednoznačné vyjadrenia austrálskej premiérky Julie Gillardovej ako skutočnej vlastenky. “Vyzývam všetkých pravoverných Slovákov, aby si jej vyjadrenia, ktoré pripájame pod článok, prečítali a zamysleli sa nad nimi. Zamyslite sa zároveň nad tým, prečo v Austrálii môžu mať premiérku, ktorá je hrdá na svoj národ, nehanbí sa zaň a nezapredáva ho, a Slovensko také šťastie zatiaľ nemalo. Zamyslite sa aj nad tým, že hoci SNS podobné myšlienky šíri na Slovensku už 140 rokov, národne zmýšľajúcich i cítiacich ľudí je čoraz menej. SNS tvrdí v podstate to isté, čo austrálska pani premiérka, ju však na rozdiel od SNS v domácich pomeroch nikto neoznačuje za extrémistku, naopak – Austrália je hrdá na predsedníčku vlády, ktorá si ctí svoj národ,” hovorí predseda SNS Ján Slota k vyjadreniam J. Gillardovej.“

Mimochodom, takmer identický hoax niekto našil aj na ruského vládcu Putina (Rusko je pre Rusov, Putin speech hoax) – a opäť ho nadšene citovali desiatky slovenských zdrojov. Slovenská internetová Rodobrana uviedla, že potlesk v ruskej dume trval 5 minút :). To je tak, keď nemáte vyslaného spravodajcu a médiá, ktoré tam posielajú reportérov sú pre vás Sorošove podniky. Nie, chlapci, učte sa azbuku, ešte sa to zíde.

Fajn, tak na záver ešte jeden bonus od verného fanúšika pani premiérky (publikované v diskusii na aktuality.sk:

„Ty malý degenerovaný , ako inak, smradľavý cigáň… Neviem, čo si chcel vymekotať? AUSTRÁLSKA PANI PREMIÉRKA, na rozdiel od tej našej, má zdravý úsudok , nemení názory, ako nohavičky a dokáže si za nimi stáť!!! Pamätáte si toto: “ Austrálska Ministerská predsedníčka Julia Gillardová predstúpila pred svojich obyvateľov s vyhlásením o stave vzmáhajúceho sa islamizmu v Austrálii. Pravdivejšie slová neboli vyslovené.“

O autorovi Zobraziť všetky články

admin