Roxor Bôčik Burger

Tak som zas nakukol do bratislavského Roxoru (hamburgerová reštaurácia) na obed a mali tam voľno. Usadil som sa a rozkázal si Bôčik burger. Blahoslavený chudobný duchom, lebo jemu patrí kráľovstvo nebeské.

Hm, takto sa napráskať na obed… človeku sa už zvyšok dňa nechce ani hýbať. Na obrázku vidíte bôčikový burger za 9,20, mexické hranolky za 2,70… a brazílsku majonézu, z, ehm, ananásu a karí? Práve tá tretia položka ma zložila.

Neviem v akom pomere tam nasypali to karí, ale bolo to proste moc. Však som to ani celé nespotreboval. Bolo to ostré, ťažké… ale hlavne ma zvnútra zaplavilo také teplo, potom ma zalial pot a začala mi byť zima. Zvyšok dňa som mal zvláštny pocit a grgal som ako kapitán Danko statusy. Neviem. Byť ja kuchár, tak sa pri výrobe podobných vecí miernim :P. Aj hranolky boli nakorenené až až… vždy keď sa ma potom niekto niečo opýtal, tak mi z ľubovoľného otvoru vyšiel náhodný karí oblak.

Inak je bôčik burger výborná vec, len človek nesmie myslieť na tie hladné deti v Afrike :). Päť kúskov bôčika, tie štyri menšie pekne tučné a šťavnaté, ten najväčší dole bol trochu suchý, a k tomu vraj domáca teriyaki omáčka. Čo je to zelené neviem. Na spodku bola kimchi kapusta, maličká slabina, lebo sa mi tam až tak veľmi nehodila, ale nebolo to až také hrozné. Vlastne to bolo celkom dobré, niet divu, že je ten Roxor taký obľúbený (nielen) medzi bratislavskými opilcami :P.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin