Obrazy do kuchyne

Kuchyňa je miestom, kde vznikajú najlepšie jedlá pri ktorých sa stretáva celá rodina. Býva častokrát odrazom gazdinej či majiteľa domu. Je dôležité venovať jej dostatok času najmä po estetickej stránke. Ide najmä o to, aby ste sa v kuchyni cítili čo najlepšie nie len pri príprave jedál ale aj pri ich vychutnávaní.

Pokiaľ ste sa pustili do zariaďovania kuchyne, nezabúdajte na doplnky a dekorácie, ktoré sa pripíšu na jej útulnosti. Drevené obrazy sú čoraz viac obľúbené v mnohých domácnostiach. Obrazy do kuchyne z drevko.sk vnesú do aj do tej vašej kus harmónie a pohody. Vyrezávané obrazy s kulinárskymi motívmi perfektne dopĺňajú každú jedáleň.

Sú minimalistické, zapadnú do každého štýlu a najmä moderné. V drevku vám ponúkame veľké množstvo zaujímavých drevených obrazov s témou jedla, ale aj prírody, kvetín, rodinnej atmosféry a iného. Prečo zvoliť obraz do kuchyne?

1. Útulný priestor

Prázdne steny nie sú vždy riešením. V mnohých prípadoch pôsobia chladne preto ich treba doplniť o niečo prirodzené. Vyrezávané obrazy do kuchyne vnesú útulnú atmosféru a prázdnej stene dodajú príjemný nádych.

2. Kvalitné prevedenie

Všetky obrazy sú vyrábané z kvalitnej HDF dosky hrubej 3 mm. Tým sa na stene vytvára 3D efekt, takže vyrezávaný obraz nepôsobí ako obyčajná nálepka. Kvalitný prírodný materiál sa postará o to, aby ste sa z obrazu tešili čo najdlhšie.

3. Výber farby a rozmeru

V drevku sa snažíme prispôsobiť požiadavkám zákazníkov. Preto si pri výbere obrazu môžete vybrať nie len rozmer ale aj farbu. Na výber máte čiernu, bielu, antracit, prírodnú, dub jasný, buk bavaria, sivá a dub sonoma. Vďaka výberu rozmeru si jednoducho prispôsobíte obraz vašim požiadavkám.

4. Veľký výber motívov

Či už ste zástancom prírodných, umeleckých alebo moderných motívov, u nás si vyberie každý. Obrazy hôr, kvetov, rastlín, abstraktné obrazy, umelecké obrazy a mnoho ďalšieho. Vďaka tomu viete vašu jedáleň a kuchyňu vyskladať presne podľa svojho štýlu.

Drevené obrazy sú vyrábané s láskou na Slovensku. Firma drevko sa taktiež vždy postará o bezpečnú výrobu aj doručenie k vám domov. Stačí si jednoducho vybrať podľa svojho štýlu a hneď sa môžete tešiť z obrazu vo vašej domácnosti.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin