Animefest 2026

Animefest 2026

Áno, tento rok sa AF a Sudetonemecký landsmanšaft kryli naraz na jednom výstavisku… a z neznámeho dôvodu všetci Česi strašne spanikárili a začali pobiehať do kruhu a vrieskať po sebe (v skratke: nič sa nestalo, uhorková sezóna začala).

Čo napísať o AF… bolo veľmi teplo :). Pred stánkami stáli dlhé rady (to píšem zato, že na slovenskom výstavisku si nikto nič nekupuje), v električke číslo 1 sa vezie asi 500 ľudí a na chodníku stoja miestni okamurovci a mávajú vlajkami… do toho hokej Slovensko Česko a ani jeden Vietnamec nemá platobný terminál. Májová pohoda no :). Ja už vlastne roky nepíšem recenzie ani komentáre ani kritiky na tieto podujatia… však sa stačí pozrieť na obrázky a tam je všetko vidno ako bolo.

Celý album na Facebooku

Author: admin