Aninite 2016

 

Prvý Aninite v živote. Vedel som čo čakať – takže som sa mohol veselo tade tmoliť a ničomu sa nediviť. Tak v prvom rade – je to v basketbalovej hale na kraji Viedne, skoro až pri letisku. Hala je veľmi moderná, keď dajú preč koše, tak si ani nevšimnete kde ste :). Inak – vo všetkých tých super uber miestnostiach je dosť tma, takže pri fotení v slovenských kulturákoch nepoviem už ani pol slova :).

Multiversum hala je úplne natlačená medzi domy, obchod a cestu, takže pri nej nie je veľmi plácok na vonkajšie sedenie. Väčšina ľudí sedela preto na parkovisku, našťastie žiadnemu vodičovi nenapadlo zo srandy pomachrovať a zrobiť Carmageddon. Netuším či na tomto cone, ktorý má vraj 20 tisíc návštevníkov (a veľká časť z nich stále sedí v hľadisku) boli aj nejakí Slováci. Aj keď… zozadu na pyšnú Multiversum niekto do prachu napísal “Hovno Syfilis”, takže možno nejaký našinec sa tam predsa len zastavil.

V programe bolo niekoľko slávnych celebrít… doteraz netuším kto to bol, nejaká veľmi slávna speváčka, ale plagáty mala otextované čudnými písmenkami, no fakt asi bola dosť slávna. A ten smútok, keď som si nekúpil nič za 20 euro :). No, vtedy mi jej bolo veľmi ľúto a už som skoro siahal po svojej zhrdzavenej peňaženke. Highlight dňa bol, keď som mal skoro také isté tričko ako staffáci a nechali ma sedieť v miestnosti, ktorá bola iba pre nich. Nikto netušil čo som prečo som, ale aspoň tá voda bola za slabé jedno euro.

Celý album z akcie tu

Bonusový albumček

O autorovi Zobraziť všetky články

admin