


Veľm pekné podujatie – a nielen preto, že vstup pre divákov (alebo MHD autobusy) boli zdarma. Organizátorov trošičku vystrašilo pár kvapiek dažďa a tak hlavný slopestyle pretek odložli o 2.5 hodiny… Nakoniec bolo veľmi horúco a prašno a koniec slopestylu som nestihol :P. Zjazdovka plná bycyglystov, zlá hudba cez tréningy a tie decká čo vyzerajú najopustenejšie sú v skutočnosti šampióni – to je Bikefest v Kálnici, podľa slov moderátora jeden z piatich top pretekov v roku.
