Miller Genuine Draft

Keď nechce žena uraziť tučného špatného chlapa, tak mu miesto toho, že je tučný a špatný radšej povie, že je „zaujímavý“. Toto pivo je zaujímavé asi ako voda z točky. Miller Genuine Draft.

Prémiové pivo! Špeciálne slady! Štvoritá filtrácia! A reči o vyrážaní do mesta za zábavou. Toľko reklama, ktorá ma zlákala na tento zázrak.

Realita: Pivo stojí 2,50 eura. Po naliatí nemá žiadnu penu, ani vôňu. Na jazyku trochu zašumí, ale ten pocit rýchlo opadne. Žiadne chute ani arómy… vodové pivo. Horkosť 7 (poznám točky, z ktorých sa legálne valí horkejšie voda).

Tak neviem. Prečo je na ňom napísané, že je to výčapné pivo (draft), keď ho dávajú do maličkých flaštičiek ako Desperado? A prečo musí mať v názve, že je pravý (genuine)? Nad touto vodou sa museli dlho potiť marketingoví kreatívci :P.

Pivo o ničom a pre nikoho. Však aj má na RateBeer iba jednu hviezdičku. Inak, všimol som si aj nejakého zúfalca, ktorý dal 5 hviezdičiek a dal sa do boja s celým svetom, že nerozumie pivu. Veď také fajnové pivko od smädu to podľa neho jeho. Čo ja viem, od smädu je lepšia spomínaná voda z točky, prípadne, môžete si ju dať do špinavého pohára od piva, ak ste ten typ gurmána ako spomínaný diskutér.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin