Bramm Orient hranolky

Michalský jarmek je síce pekný, ale v daždi to až taká sranda nie :P.

Bramm Orient hranolky. To hore, to je jeden z mála produktov firmičky Bramm, ktorá vraj patrí trom Holanďanom v Bratislave. Je to zvláštne kombo, ale prezentáciu majú peknú – až som si predstatoval ako testujú 600 druhov zemiakov pomalým a rýchlým vysmážaním :P. Nuž ale Orient varianta. Stojí 6 euro, tak čakám niečo lepšie. Je to natrhaná bravčovinka s nezámym korením a to čo má byť majonéza je označené ako Samuraj, prosím pekne. Už som vygooglil čo to je, ale zbytočné opisovať – tento streetfood je vcelku na úrovni. Síce ma nazplnil úplne… ale aspoň som si mohol dať ešte jedny hranolky od konkurencie a síce….

Bearded BrothBearded Brothers hranolkyers Nitra
… Hranolky od nitránskych Bearded Brothers. V minulosti som ich vychválil, teraz mi to až ta nezarezalo. Dostal som inú omáčku ako som si vypýtal (čo sa dá pochopiť, keď predávate a do toho vám nejaký 10-ročný fracek svojím nahlbším hlasom falošne fistuluje rockové pesničky – nakoniec sa z chlapca vykľula falošne spievajúca dievčina). Ale inak, vážne, omáčka nič moc. Je ten obyčajný tentonoc, čo predávajú Vietnamci, alebo majú v Tescu. Že pri tom vyprodukujem malú plastovú mištičku ma tiež nenapĺňa hrdosťou. Nuž a napokon – čakal som na to dosť dlho… predbehlo ma asi 5 lístkov, čo došli až za mnou, takže som si vcelku postál.

10 doliniek so sladkým karamelom

Dolinky. A ešte toto veľmi príjemné prekvapenie. Ich stánok som najskôr iba prebehol očami a nevšimol si ho, vymenil by som dizajnéra :P. Ale sladká vôňa ma predsa len pristavila. Do člnočka som dostal 10 minilievančekov a to mi poliali so slaným karamelom, posypali orechami a banánmi. Banánov mohlo byť viac – ale inak, skvelé kombo, dobrý nápad, spokojnosť. Navyše keď som sa k prázdnemu stánku postavil, všimol som si, že sa za mnou hneď utvoril rad – mal som to, tuším, dostať zadarmo za spustenie davového efektu na začiatku jarmeku.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin