Nevesty budúcnosti

Občas sa zatáram na nebezpečné miesta. Napríklad také, kde je 50 neviest na sto metrov štvorcových.

Keďže na módnych prehliadkach som stratený, tak len pár postrehov:

1. Keby ste sa postavili na mólo a oznámili, že ste práve vynašli liek na rakovinu, pravdepodobne by ste ani zďaleka nezískali toľko pozornosti ako modelka, ktorej sa trocha natrhli šaty na tamtom veľmi špeciálnom mieste. Sranda ako tí nastajlovaní decentne vyzerajúci ľudia zrazu začnú strihať ušami a uškŕňať sa medzi sebou :).

2. V súťažiach vizážistiek a modeliek bolo toľko kategórii, že skoro všetky niečo vyhrali…. ale, nevyzeralo to veľmi príjemne, keď sa ich dvadsať radovalo na pódiu a tri, štyri ostali dolu svietiť na ocot. Predsa len, netreba súťaž brať úplne vážne, súdiac podľa toho, že šlo skôr o to, aby stredoškoláčky predstavili svoju kreativitu s ľubovoľným materiálom. Ale veru bolo vidno, že niektoré prehĺtali od nervozity, keď moderátor čítal mená.

3. Nevesty budúcnosti už asi nebudú biele. Že je populárna aj akási žltá záclonová farba (dokonca také šaty bývajú drahšie), som si všimol už minule. Budúce návrharky si predstavujú, že šaty nevesty v budúcnosti budú už hrať všetkými farbami. A budú trochu viac slutty :).

4. Stále neviem, prečo je z toho taký biznis, keď svadbu má človek väčšinou len 0 až 5 krát za život. Ale vyzerá to veľmi pekne.

Celá galéria z módnej prehliadky neviest budúcnosti na Svadobných dňoch 2015 v Nitre.

Nevesty, módna prehliadka, Svadobné dni

O autorovi Zobraziť všetky články

admin