Seriál The boys

Čakanie na druhú sériu seriálu The Boys sa skončilo: prvých pár epizód je už vonku. Seriál ktorý je, natočený podľa populárneho komiksu Gartha Ennisa, je zasadený do alternatívneho vesmíru, kde je skupina jednotlivcov obdarená super silou a uznávaná širokou verejnosťou ako superhrdinovia. Týchto superhrdinov vlastní korporátna spoločnosť Vought International, ktorá ich predáva a zarába na nich. Títo superhrdinovia sa v osobnom živote správajú arogantne a svoje schopnosti často zneužívajú. Preto ich chce zničiť skupinka The Boys, ktorá je vedená Billym Butcherom, ktorý nenávidí všetkých superhrdinov.

V priebehu posledných mesiacov pred publikovaním sa o druhej série tohto seriálu vyskytol veľký nával nových informácií: do série bol pridaný Jensena Ackles ako Soldier Boy, Shawn Ashmor ako Lamplighter a takisto bol zverejnený aj dôležitý dátum vydania. Tento dátum bol určený na 4. September, no platí to iba pre prvé tri epizódy, zvyšných päť bude zverejnených neskôr – informoval týždenník Cnet.


Social link:


Seriál The Boys môžeš sledovať aj online a to napríklad na webovej stránke filmyaserialy.com . Sú tam pridané aj prvé tri časti druhej série, a vyzerá to tak, že nové epizódy tam spolu so zverejňovaním budú pribúdať časom. Ak ťa zaujímajú akčné seriály, určite si nenechaj ujsť ani tento!

O autorovi Zobraziť všetky články

admin