Anders Breivik World of Warcraft - Fjotolf Hansen

 

Ďaľší hon na čarodejnice?

Toto má byť obrázok hernej postavy nórskeho masového vraha Andersa Breivika. Human frost mág. Podľa jeho spoluhráčov, ktorí sa zverili novinárom, bol Breivik trochu čudný, elitný, stále chcel byť najlepší, vymýšľal taktiky, ale nevedel vychádzať s ľudmi, každému rád rozkazoval. Nuž – raidy musel organizovať vždy niekto iný, lebo tento tu by sa s každým len hádal. Proste neznášanlivý a povýšený typ, ktorý musel byť vo všetkom najlepší. Takýchto „všadebol-všetkovidel“ nikto nemá rád.

Keď na súde premietli tento obrázok, tak sa vraj veľmi rozžiaril. Blizzard vytrvalo maže všetky zmienky o vrahovi na svojich fórach, lebo ľudia v anonymite vtipkujú o ňom, napríklad, že vraždil, lebo Blizzard nerfol mágov atď., a celkovo to asi nie je príjemné pre nikoho.

Pretože sa, samozrejme, nájdu hromady ľudí, ktorí sú presvedčení, že za to, že Breivik je psychopat môžu násilné počítačové hry. Podľa nášho názoru by bolo skôr podozrivé, keby Breivik nejakú tú onlinovku nehral, pretože mladí muži v Škandinávii v jeho veku sú veľmi častými návštevníci fantasy svetov.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin