Teletubbies

TeletubbiesSú relácie, ktoré by ste deťom radšej púšťať nemali. A aj u upnutejších dospelých by mali prinajmenšom vzbudiť rozpaky.

Teletubbies – Nehoda?

Slávni, milovaní aj nenávidení Teletubbies sú vraj výsledkom dlhoročnej vedeckej práce psychológov, ktorí s lekárnickou precíznosťou skúmali, čo je pre rozvoj detského rozumu najlepšie. Tak prečo ich stále niekto paroduje?

Wiggles – Can I point?

Zlosť a nenávisť k mladosti tvorcov slávnej detskej show Wiggles musela vytrysknúť v tejto bábkovej verzii. Irvine Welsh (napísal Trainspotting) sa hanbí v kúte. Jeho drogové pelechy sú v porovnaní s týmto dosť neškodné.

Angina a jej neposedné šaty

Nadežda Olegovna Igošina alias Angina bojuje o svojich 15 minút slávy v ruskej detskej televízii. Jej výkon patrí skôr otcom ako synom (ako dokazuje záber na zhypnotizovaného chlapca okolo 2.09 minúty). Schválne, pustili by ste si takto ustrojenú devočku do kultúrneho domu na Mikulášske vystúpenie Vnúčikovia recitujú starkým?

You are a pirate

Toto deťom tiež nepúšťajte, pokiaľ nechcete, aby sa z nich stali lumpi rabujúci v Adenskom zálive. Scéna nepôsobí síce až tak psychedelicky, ale užívatelia Youtube, ktorí skúsili si to pustiť viac-krát po sebe vedia svoje.

Palestínsky Mickey Mouse

Na nepokojnom Blízkom východe sa nájde tiež pekná zbierka výchovných relácií poskytujúcich deťom potrebné čriepky vzdelania. Nuž, iný kraj, iný mrav. Žeby Disney požičal licenciu Hamasu zdarma?

Adventures of Mark Twain

Vidíte to, na západe túto lahôdku zakázali, vraj rozrušuje detí a spôsobuje negatívne stiesnené pocity. Keby tí videli na akých psychorozprávkach fungovalo Československo zopár desaťročí.

Malí Kórejčania

Vojna v Kórey sa nikdy oficiálne neskončila. Schválne, či uhádnete, ktoré video je zo Severnej a ktoré z Južnej časti. Čo tam rodičia s deťmi stvárajú, aby z nich vytĺkli takéto výkony?

O autorovi Zobraziť všetky články

admin