Iron Maiden Revival

Uprostred Trnavy stojí futbalový štadión a v ňom napodiv aj nákupné centrum.  City Arena. Takto to vymysleli pán Fico s pánom Poórom, pozemok za euro, stavba z veľkej časti za štátne, všetko je fajné a moderné, tak tam míňajte peniaze plebejci.

Ale zdá sa, že aj v v otravnom nákupnom centre môžu byť pekné koncerty. Je tu podnik, ktorý sa volá Music a Café, nič moc názov, ale ostatné je už lepšie. Pekný, čistý, novučký podnik, uhľadení návštevníci, nie najhoršie ceny, aj keď len europivá, ale v dobrej forme. No a koncerty. My sme sa boli pozrieť na Iron Maiden Revival.

S týmto názvom si tipneme, že aspoň v Česku a na Slovensku pôsobí okolo sedem kapiel, a na svete už radšej ani nehádame. Zato keď sa takýto revival trafí do zvuku originálnej kapely, tak je to veľmi podarená show. Títo tu na obrázku sa trafili veľmi… gitary, bicie, znelo to veľmi autenticky. Spevák mal Dickinsona načítaného, hoci sa na neho veľmi nepodobá, spieval aj gestikuloval veľmi verne – výborne.

Urobili sme si aj pár fotiek… v takomto modernom bare sú konečne výborné svetlá, že tu nie je ani úplná tma, ani žlté žiarovkové svetlo – ani nebolo treba fotky upravovať. Vstupné na koncert malo byť 7 euro, ale nikto ich od nás nepýtal, ani sme si nevšimli, žeby pri vchode dakto strážil. Hm. Žeby sa lístky kupovali nejak inak? Aby na nás pán Fico nepohnal Kažimíra. Koncert, samozrejme, päť bodov z piatich, palec hore.

Ešte tri ďaľšie fotky tu :).

O autorovi Zobraziť všetky články

admin