Change bikini Twitch craze

Zvláštne, že to trvalo tak dlho: pomôcť musela pandémia. Slečny na Twitchi objavili ako zarobiť (ešte väčší) ranec peňazí.

Živé vysielanie pre deti je po čase nuda: trochu hier, trochu klábosenia, trochu spánku. Niekoho napadlo robiť celodenné prenosy z vírivky. Vlastne – bohato stačí aj nafukovací gumenný bazénik, vaňa alebo kúsok marcovej pláže. Z Twitch Star, na ktorú sa denne dívalo 5 tisíc ľudí, sa naraz díva 20 tisíc a príspevky do klobúka sú bohatšie.

Sexuálny podtón? Ale prosím vás. Vy sa nechodíte kúpať do bazéna? Bikini sú normálne oblečenie… a čo sa deje na onlyfans, ostáva (väčšinou) na onlyfans. Služba Twitch si uchováva počestnosť. Ostatne, 40% užívateľov sú deti a mládež. Vlastníkom Twitchu je Amazon a palivom je 30 miliónov divákov, ktorý každý deň zavítajú na stream.

Rada na začiatok: kde začať. Hľadajte známe tváričky Amourath, Indiefoxx, Faith, Spoopy Kitt… stream vám časom odporučí desiatky ďalších kanálov :). Spoopy Kitt v rozhovore prezradila, že ľudia sa radi dívajú na pekné ženy a ona sa zase rada kúpe. Tzv. win-win situácia.

Tento „change bikini“ craze – alebo dlhšie Changing into cute bikini, je psychologická hra. Streamerka zmizne na dlhé minúty prezliecť sa a tisícky divákov nedočkavo slintajú na monitor. Sprievodným javom trendu je písanie si fixkou na ruky mená prispievateľov a zohýbanie sa po predmety, ktoré sú na potvoru vždy oproti kamere. (Minimálna sadzba zato, že si Amourath napíše vaše meno na kožu je 50 dolárov. V niektoré dni je pokreslená ako Mojžišove dosky).

Niektoré streamerky sa pokúšali v bazéne hrať hry, ale Playstation v elektrike by ic mohla raz zabiť. Väčšina streamov preto funguje v móde Just chatting – nič zvláštneho sa nedeje, diskusia na kromaňonskej úrovni lenivo tečie a stádo moderátorov striehne na chlapíka, ktorý urobí narážku na prsné implantáty účinkujúcej, aby ho mohli doživotne zabanovať. Sem-tam si nejaká streamerka pretiahne šunky alebo si zavolá kamarátku.

Streamerke s prezývkou Iamjasmine sa stalo pľuhavstvo – povolila jej cverinka na podprsenke, keď sa prezliekla za Ariel Malú morskú vílu. Keď jej potom vykuklo prsko v iných bikinách, Twitch ju neľútostne zabanoval! Erotiku nechce trpieť. Bany sa pritrafili aj iným streamerkám, Indiefoxx napríklad až štyrikrát – bany sú to však krátke a kvalitne zaplatené.

Ak máte pocit, že ide o softporno pre 13-ročných, nuž tu je pravidlo Twitchu: Plavky sú povolené, ak zakrývajú genitálie a účinkujúci vystupujúci ako ženy, musia mať zakryté aj bradavky. Látka musí byť nepriehľadná, aj keď je mokrá – o veľkosti sa však nič nepíše. To najlepšie: zadok nemusí byť zakrytý. Ak sledujete, viete, o čom píšem. Kúpanie sa vo vírivke alebo vo vani predstavuje primeraný dôvod na nosenie plaviek.

Ak by ste chceli Twitch svojim dietkam zakázať, spomeňte si ako ste vo svojej mladosti vyrastali na Baywatchi, Erike Eleniak, Pamele Anderson a Yasmine Bleeth (meno, tej čo jej žralok odtrhol nohu som zabudol. A ešte tam bola doska Stefani). Jednoducho – niekde sa to naučiť musia.

Change into Cute Bikini – Twitch streamer craze

O autorovi Zobraziť všetky články

admin