Mechwarrior Online

 

Ešte ste sa neprihlásili do bety v MechWarrior Online?

Kto voľakedy miloval starý film Robot Jox, zložil si vystrihovačku obrovského robota z ABCčka, alebo má napozeraných zopár japonských mecha-seriálov, nech zbystrí pozornosť.

29. októbra, sa spúšťa otvorený Beta test hry MechWarrior Online. Mimochodom, Closed beta test bol tiež tak trochu otvorený (tu sa nahraté dáta mažú) a pár Slovákov si už v obrích robotoch zahralo, ale nechajme slovíčkarenie. Načo bojovať v lacných tankoch alebo výmýšľať neutrónové bomby, keď sa obrovské Mechy uplatnia v každej futuristickej postnukleárnej vojne?

Mechovky boli vždy tak trochu simulátory (rozumej trošku náročnejší na ovládanie a tak). Tiež s nimi bola sranda – asi ako s tančíkmi, akurát po tejto zábavke zostalo o trochu viac šrotu a zdevastovanej krajiny. V hre sa dajú stretnúť menšie Mechy vysoké asi ako rodinný dom, alebo aj kovové monštrá o výške menšieho mrakodrapu, až sa človek diví, čo sa deje so zákonmi gravitácie a termodynamiky.

Za všetkým stoja vývojari z Piranha Games (nemýliť si s gothickými Piranha Bytes, títo tú sú známi zo svetov Need for Speed a Transformerov a zrejme trochu čuchajú k lepidlu, pretože sa rozplývajú, že majú najlepšiu komunitu fanúšikov vôbec). Franšíza MechWarrior patrila pôvodne Microsoftu, ktorý s ňou stváral rôzne veci (väčšinou sa podarili priemerné až veľmi dobré hry, došlo aj na stratégiu atď.).

Tak a máme tu ďaľšiu hru založenú na Free to Play modeli (nechceme platiť, kým neuvidíme poriadny obsah!) a pravdepodobne 9 mesiacov ďaľšieho vývoja a testovania. Kto nie je mechom udretý, už možno vie ako naložiť s voľným časom.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin