Erotická masáž

„Každý muž má o čem mlčet,“ píše Karel Čapek v jednom románe.  Muži ale nemlčia v spoločnosti najlepších kamarátov a na tému „prečo muži platia za sex“ dokonca vznikajú vedecké práce. V krajinách, kde je prostitúcia legálna, sú výskumy o tomto starodávnom fenoméne bežné. Väčšinou sa práce zhodnú na tom, že muži a ženy majú odlišnú psychiku a žilami im pretekajú iné látky. A prečo muži radi chodia na masáže pre dospelých?

  1. Dobrodružstvo. Samozrejme, ako inak. Zábava na prvom mieste. Niektorým sa zdá popíjanie v krčme ako nudný nočný výlet a preto si ho potrebujú okoreniť. A ak sú erotické salóny v spoločnosti prijímané aspoň zčasti kladne, návštevník tu nájde, čo hľadá a nespôsobí si problémy.
  2. Príliš veľa testosterónu. Hlavný dôvod je ten fyzický, telo pumpuje chémiu mužovi do krvi, pretože to tak zariadila príroda. A veľa mužov má testosterónu vyslovene nadbytok… najmä ak trávia dni v nudnej práci a nemajú príležitosť ako sa inak vycválať.
  3. Môžu to, na čo sa inak hanbia spýtať. Ak tu opisujeme mužov ako testosterónom pretekajúcich samcov, nie vždy tak to je. Naopak, veľa chlapov sú hanbliví a stiahnutí do seba. Partnerky, s ktorou majú vážny vzťah neexperimentujú, pretože sa jednoducho hanbia. A masérky sa môžu spýtať na čokoľvek, však za pokus človek nič nedá (a niektorí muži si dokonca pletú profesionálne spoločníčky s psychologičkami).
  4. Nedostatok sexu. Ak si muž nedokáže nájsť partnerku, alebo ho tá jeho súčasná neuspokojuje, môže si nájsť jednoduchú náhradu v erotickej masáži. Väčšinou je to veľmi jednoduché, trebárs objednať si escort službu je ľahké ako zavolať do pizzérie.
  5. Neskúsenosť. Na rovinu – žiadny panic sa nechváli svojím stavom. Väčšina takýchto jedincov by rada sex zažila. V spoločnosti profesionálky sa väčšinou vyhne zmätkom a trapasom. Určite poznáte bohémov alebo trebárs slávnych hercov z televízie, ktorý radi vykladajú podobné historky.
  6. Presvedčenie, že krásne ženy patria k luxusu. Navštevovanie nočných podnikov ako súčasť životného štýlu? Sú jednoducho ľudia – ktorí netrpia nedostatkom peňazí a objavovanie sa v podnikoch, kde je alkohol mnohonásobne drahší a hromada ženskej spoločnosti – považujú za svoj spoločenský status. Nie náhodou mnohé podobné podniky ako napríklad Erotic massage Infinity SPA ponúkajú trebárs súkromné stretnutia biznsmenov a podobne.
  7. Fyzická krása masérok. Dievčatá, ktoré ponúkajú sex za peniaze sú niekedy veľmi krásne, privyrába si takto aj veľké množstvo modeliek. Aj škaredý tučný Jano si takto môže užiť spoločnosť krásavice, ktorá by inak o neho veľmi nestála, ale v masážnom salóne je na neho veľmi milá.
  8. Nuda v manželstve. Bohužiaľ, manželstvá sú po rokoch v otázke sexu fádne. A ako oživiť manželstvo – to je na iný článok. Starší skúsení muži oveľa častejšie vyhľadávajú milostné dobrodružstvá s mladými dievčatami ako by to malo byť naopak.
  9. Menšia vina. Áno, muži naozaj pociťujú menšiu vinu, ak sa napríklad vyspia s prostitútkou, než po jednorázovom dobrodružstve s kolegyňou alebo známou, ku ktorému napríklad došlo pod vplyvom alkoholu. Návštevu masérky skrátka rýchlo hodia za hlavu.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin