Skok na bicykli cez gumu

V horúcej peci, s podobnou zostavou ako minule, s kamiónmi, pivom a babami.

Keď na začiatku júna nie je do čoho pichnúť v Piešťanoch, skočíme do Lodenice na Truck Aréna Show. V reportáži toho veľa nie je písať – strongmani, pekné hostesky, svorka kamiónov (zdalo sa mi, alebo tam boli z 3/4 dve firmy?), výstavné poľské ťahače, nejaké akcie pre deti…

Najsilnejší strongman bol ten, čo nemal ramená vyrysované úplne na krásu a dievčatá v bikinách odbyli sexy myčku tohto roku nejak prirýchlo… Do toho nejaké súťaže a veci pre deti, a čuduj sa svete, Pročko ešte stále žije (bol moderátor). A ešte tam bol domáci Rytmus, a nie aby došiel pekne na bicykli, ale trepal sa cez súťaž krížom cez dav na tom svojom nablýskanom avte. Klasika ako každý rok.

Tak aspoň kratučké na zamyslenie na záver. Všimli ste si, že naraz s Truck Arénou bolo aj motoristické podujatie v Nitre (Adrenalín Víkend)? Starí kamionisti asi ofrflú, že tam boli malé autá a motorky, ale pre laického diváka ako ja to bolo skoro to isté… dokonca s niektorými identickými bodmi v programe.

Skrátka ako je rok dlhý, tak veľmi málo akcií a zrazu dve naraz úplne blízko seba :). Manažéri nitrianskeho Agrokomplexu dátum veľmi  nevychytali – veď teraz tam nebudú mať podujatia až do augusta. Zato v Piešťanoch budú do konca júna ešte 2 podobné (rozumej budú tam motory a pekné dievčatá) zrazy.

 

Umývačky

Ťahanie kamióna

Súťaž v pití piva

Star Wars vložka

Skok cez 10 ľudí

 

Silák dvíha auto

Moderátor Pročko

Svorka prepravcov

 

Bodypainting hostestky

 

Deti na autíčkach

 

Cool Blues Band

Kamióny

O autorovi Zobraziť všetky články

admin