Daydreamer

Malé pankáčske posedenia patria medzi tie najinšpiratívnejšie.

Akú máme v Nitre situáciu v rockových kluboch? Najviac momentálne ťahá Frankie, Pekáreň a Valašák už zďaleka nie sú to čo bývali (ešte sa snažia, ale tí, čo si pamätajú staré časy, vedia aké to bolo :)), Vrtáčik nám zrušili už dávnejšie (R.I.P. a 3 x fuj na neprajníkov), Mariatchi už nemá tú šnúru po kartárskej afére… a tak. Sem-tam sa pridá nejaká krčmička, ale v mojom súkromnom portfóliu hrajú hlavne tieto kluby. Je preto fajn, že na pešej zóne otvorili nový underground klub (v skutočnosti je nad zemou) Cockroach, kde sa tiež môže realizovať zopár garážových kapiel.

Také tie kapely, čo majú na bandzone 3 fanúšikov  a počas koncertu si s nimi môžete kľudne zahrať, keď im nachvíľu zaspí spevák alebo basák si odskočí uprostred pesničky na malú potrebu :). No skrátka, jedna z tých menej nažehlených party, kde sa človek môže odviazať  :P.

Úvodný koncert, ktorý som v novootvorenom Cockroachi (bývala 33-ka) zaregistroval, bolo podujatia s tajomným názvom Veľa muziky za málo penez. To akože free vstup. Zahrali si dve kapelky a jeden sólista – Daydreamer z Detvy. Kapelky sa volali Rytieri hranatého stola a BOX z periférie. No a to je všetko, milé deti. Ono to tento týždeň pre veľký úspech bude ešte raz.

Tentokrát iba minigaléria Veľa muziky za málo penez, lebo tam bola veľmi tma :p

O autorovi Zobraziť všetky články

admin