League of Legends

Doxxbet sa radí k najväčším a najznámejším stávkovým kanceláriám na Slovensku. Okrem zaujímavej kurzovej ponuky tu nájdete aj virtuálne hry či bohatý kasíno-svet. Prečo by ste mali vyskúšať online zábavu v Doxxbete?

Atraktívny vstupný bonus

Stalo sa dobrým zvykom, že licencované stávkové kancelárie a online kasína ponúkajú svojim zákazníkom celú škálu benefitov a bonusov. To platí aj v prípade Doxxbetu. Každý nový hráč môže získať vstupný bonus až 2000 € a 20 € zadarmo. Stačí splniť jednoduché podmienky a bonus sa v podobe reálnych peňazí pripíše na hráčsky účet. Vstupný bonus sa navyše dá kombinovať s tzv. bezrizikovou stávkou. Tá má hodnotu až 20 € a čaro tohto bonusu spočíva v tom, že ak novému tipérovi nevyjde prvý vsadený tiket, získa od Doxxbetu celý svoj vklad (v hodnote do 20 €) späť.

Množstvo stávkových udalostí

S Doxxbetom môžete tipovať futbal, hokej, tenis a množstvo iných športových i nešportových udalostí. V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie nájdete aj snooker, populárne šípky, MMA, netball a samozrejme tiež raketovo napredujúce e-športy. Ponuka sa priebežne rozširuje o nové turnaje a športy, pričom už teraz je možné v live prenosoch sledovať League of Legends, DOTU či CS-ko. No a k live prenosom neodmysliteľne patria aj live stávky, ktoré sú v Doxxbete obrovským hitom.

50 free spins za registráciu

Doxxbet však neponúka iba atraktívne benefity pre tipérov. Online zábavu s Doxxbetom by mali vyskúšať aj milovníci kasínových hier. K dispozícii je totiž až 50 free spins za registráciu. Točenia zdarma môže získať každý nováčik za obyčajné vytvorenie a overenie hráčskeho konta – bez nutnosti vložiť naň vlastné peniaze. Free spiny sa dajú použiť pri hre Gem Heat a platia až 30 dní od pripísania na hráčsky účet. Vďaka bonusovým spinom môže hráč zaknihovať až 100€ výhru, ktorá mu však bude pripísaná až po pretočení celého bonusu.

Online automaty zadarmo

S Doxxom ale nemusíte hrať ihneď o peniaze, dokonca ani o tie „bonusové“. Obe herné zóny Doxxbetu (Kasíno online aj Rio online) ponúkajú možnosť vyskúšať si online automaty zadarmo a vyslovene pre zábavu. Stačí si akurát vybrať obľúbený automat, kliknúť na tlačidlo „hrať pre zábavu“ a valce sa môžu veselo roztočiť! Týmto spôsobom môže menej skúsený hráč spoznať nuansy a pravidlá hry každého automatu. Získané vedomosti a skúsenosti sa dajú uplatniť neskôr. napríklad pri hre o reálne peniaze.

Zodpovedné hranie

Hazardné hry sú zaujímavým spôsobom odreagovania, ktoré môže priniesť istý finančný prospech. V prvom rade však ide o zábavu a tak treba pristupovať k stávkam aj online kasínovým hrám. Ak by sa vám hranie začalo vymykať z rúk, môžete kedykoľvek nazrieť do sekcie „Zodpovedné hranie“. Nájdete ju v dolnej časti webu Doxxbet.sk a okrem „dotazníka závislosti na hraní hazardných hier“ tu je uvedené aj bezplatné číslo linky pomoci pri problémoch s hraním. S Doxxbetom sa môžete baviť a zároveň mať istotu, že v prípade problémov je pomoc nablízku.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin