Alalya + U.K.N.D u Frankieho

Frankie v Nitre oslavuje 10 rokov založenia. Gratulujeme mu k sviatku, aj k tomu, že prežil ako jediný rockový klub v obľahnutí diskoték na Mostnej a aj k tomu, že nedávno postavil novú strechu a je tam viac pľacu na voľnočasové aktivity.

Hlavná oslava bude síce za pár dní s Horkýže Slíže, ale ako predskok si to tu ešte stihli strihnúť dve kapely Alalya a U.K.N.D. (v civile a tmavých okuliaroch sa do davu pokúsili zamiešať aj chlapci z HS). Obe kapely mám zafixované ako tie čo nehrajú každý týždeň (ani toto leto som sa nejak s nimi nejak nestretával, ale nemôžem byť zase všade), čiže hrajú keď sa im chce a tým pádom ich to asi aj viac baví, keď nemusia na koncerty chodiť ako fárať do bane ako Gladiátor.

Alalya sa predstavia s dvomi speváčkami a s dvomi hosťami a chlapci v kapele si zahrali Motörhead. U.K.N.D. okrem svojich starších hitov prišli aj s pesničkami, ktoré ešte ani neexistujú (hotové na 80 percent podľa slov speváka Štefana, takže si na hudbe bez textu mohol veselo zaimprovizovať). No jednoducho, ako u kamarátov na dvore :).

Galéria Alalya a U.K.N.D.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin