Darček pre manžela a partnera. Ako vybrať ten najlepší darček

Či už sú to Vianoce, narodeniny, meniny alebo vaše spoločné výročie, vždy stojíte pred rovnakou otázkou – čo mu kúpiť? Ak už vaša fantázia za posledných niekoľko rokov či mesiacov dosiahla svoje hranice, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Dobrodruh alebo domased

Veľa závisí od toho, aký typ partnera máte. Zjednodušene povedané, či ide o vrcholového turistu, ktorý každú voľnú chvíľu využije na nejakú aktivitu, alebo skôr pohoďáka, ktorého najčastejšie nájdete na gauči. V prvom prípade je určite dobrou voľbou akýkoľvek adrenalínový zážitok – či už let stíhačkou, jazda na Ferrari alebo zoskok padákom, weby dnes ponúkajú obrovské množstvo možností.

Veľmi dobré tipy za ešte lepšie ceny vďaka zľavovým kupónom nájdete tu https://www.kuponyzdarma.sk/zazitky/. Menej akčného muža zasa môže potešiť nová počítačová alebo konzolová hra, fľaša dobrého alkoholu či nové pyžamo (to je napríklad jedna z vecí, ktorú si väčšina mužov vôbec nekupuje a napriek tomu ju potrebuje viac, ako novú košeľu či päťdesiatu mikinu). Taktiež môžete využiť zľavy a zľavové kódy na stránkach KuponyZdarma.

Doplnky do auta

Vďačným a praktickým darčekom môže byť aj doplnkové vybavenie druhej najväčšej pýchy každého motoristu – jeho auta. Či už vyberiete nejakú príjemnú vôňu, nové koberčeky, držiak na mobil alebo cestovný pohár na kávu. Niektoré z týchto doplnkov sa dajú dokonca aj personalizovať, takže na takom pohári môže pokojne byť meno vašej lásky. Určite poteší aj poukážka do autoumyvárne.

Ak je stále na cestách, praktickým aj štýlovým darčekom zároveň sú smart hodinky. Vďaka hodinkám môže telefonovať bezpečne cez vstavaný reproduktor, mimo šoférovania vie rýchlo odpovedať na vaše správy, prípadne môžete sledovať jeho polohu. Vyberte rovno z výberu Nákupnej poradne – najlepšie smart hodinky, aby hodinky mali všetky najlepšie funkcie a ich prevedenie bolo na vysokej úrovni.

Ak máte doma gentlmana

Samozrejme, všetci muži by mali byť gentlmeni, ale ak to ten váš aj rád prenáša do svojho šatníka, neexistuje lepší tip na darček ako módny doplnok. Vyhnite sa kompletnému oblečeniu, ako sú obleky, nohavice či košele, ktoré si takto založený partner vie určite najlepšie vybrať sám, a buďte skôr minimalistická: potešte ho novou vreckovkou, kravatou, taškou na notebook či manžetovými gombíčkami.

V zime to môže byť aj kvalitný šál či rukavice. Samozrejme, ak váš partner zasa naopak neznáša nakupovanie oblečenia, veľkú radosť mu urobíte, ak to vyriešite zaňho a na sviatok mu podarujete kompletný outfit, vďaka ktorému nebude musieť ísť do obchodu s oblečením aspoň mesiac. Za zváženie stojí aj kvalitný alkohol, vyberte rovno z tých, ktoré sú právom označované ako najlepší alkohol, pritom väčšinu kúpite v sumách od desiatok eur.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin