Bokovka bôčik

Zachvíľku budem mať vyskúšanú každú položku v jedálnom lístku trnavskej Bokovky :P. 

Tak napríklad tento bôčik v polobagete položemli ma potešil. Za 8.50 a naaranžovaný s hranolkam a zeleninou – super. Samotný bôčik bol na jednom mieste dosť tučný a tam kde bolo chudé mäso, bol veľmi jemný a mäkký – vidno, že ho mali trpezlivosť dlho pomaly variť :p. Počas tohto obeda som sa vážne zamyslel, prečo vlastne sú burgery, keď máme bôčiky!

Zemiakové placky

No apotom tieto zemiakové placičky. Stáli len 3.50 a možno to bolo to najlacnejšie v ponuke. 4 na krajoch veľmi chrumkavé placky. Podľa info v nich malo byť aj údené mäso, ale veľmi málo, iba pár malých kúsičkov, ledva ich bolo cítiť. Zato smotanu mi doma nenapadlo dávať si k plackám a docela to k sebe ide (a pivo k tomu). Toto je sympatický fastfood, aj keď výroba asi nie je narýchlejšia.

Colesaw Bokovka

A ešte dačo zo špeciálneho menšieho lístku :). Tieto lístočky pridávajú k väčším lístkom – väčšinou sú tam 3 zvláštne jedlá a 2-3 pivné špeciály. Chápem, že každý týždeň sa darí držať laťku… no aspoň cenovú. Tento Kara Age s kapustovým colesawom mi sadol. Ja si colesaw robím taký bohatý, až to nie je pekné – tento je skromnejší, o a tie kuracie kúsky sú poliate asi tou najbežnejšou chili omáčkou plus oriešky. Ani neviem prečo, ale išlo mi to no. Za 8.90 eura. Mohlo toho byť viac, hlavne klíčkov a cibuľky.

 

O autorovi Zobraziť všetky články

admin