SWTOR

 

Nebudem to dlho naťahovať – dal som dokopy 5 levelov (3 na Jediovi a 2 na Bounty hunterke) a opäť som to na rok odinštaloval. Teda, vymazal z disku, lebo ani odinštalácia nefungovala správne.

Nevstúpiš dva razy do tej istej rieky, ale ľudia sú nepoučiteľní. A tá myšlienka je i tak myselná úplne inak. Áno, po dvoch rokoch od SWTOR som sa zmenil aj ja, zmenila sa aj hra. Pravdepodobne Bioware do Starej Republiky medzičasom napchali hromadu obsahu, plno noviniek, vychytávok… z každej MMORPG, čo prežije viac ako dva roky sa časom stane hra lepšia ako na štarte.

Tak som si pustil Here I Go Again od Whitesnaku a zase raz som obetoval pár hodín na download tohto macka, ktorý sa mal stať „Wow-killerom“, ale vypálilo to trochu inak. Dva roky a stále som proti tejto hre nesmierne zaujatý. Hej, predtým ma strašne naštvala, hral som to 2 mesiace (vtedy to bolo iba platené), ale bolo tam také množstvo hovadín, že hlava moja nechápala, ako to, že je to najdrahšia hra v histórii?

Neskôr som sa po cca roku logol opäť, ale to už len na to, aby som na vlastné oči videl, že hra má najhorší F2P model na svete (pýtali doláre nonstop a za každú drobnosť). Vliezol som do Warzone a neskutočne ma iritovalo, že ikona nejakého e-shopu mi svietila cez skóre vo WZ a ani za boha sa nedala odstrániť. Ten nadržaný manažér, čo to rozkázal, zrejme hru nehral na nižšom rozlíšení. Ja to hrám na nižšom rozlíšení, lebo SWTOR je zo všetkých MMORPG najpomalší a najhoršie technicky zvládnutý. Je to možno aj mojím prastarým železom, ale napr. v Tere alebo Guild Wars 2 mi to ide v pohode.

Nuž a po rôčiku som opäť naspäť. Pozerám, noviniek dosť – može byť dobré. Robím si postavičku tučného Pašeráka. Ale ouha – nejak sa úvodné videjko nedá preskočiť. Bugíček. Tak si dávam postavu Jediho a Bounty Hunterku. Pobijem pár prasiatok / banditov, ide to pekne. Až kým mi nenapadlo, že si zväčším tie minikonky dole (btw, hra už pýta doláre za lišty navyše – nasrať). A je vymaľované. Spolu s ikonkami sa mi zväčšlo aj všetko ostatné a vypadlo mi von z obrazovky. Na Youtube som si pozeral, že to scalovanie takto nemá vyzerať. Strávil som asi hodinu, čiže 3/4 herného času skúmaním ako to fixnúť – hovno hra, nejde to.

Tak to vypínam. Vypnúť to nejde, lebo ten downloader to nedovolí. A to je všetko. Osobne mám SWTOR stále za veľmi zlú hru.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin