Fest stany

Nožnicové stany sú neodmysliteľnou súčasťou rôznych exteriérových akcií. Ak také akcie aj organizujete isto ste majiteľom nejedného nožnicového stanu. Párty stan spolahlivo zastreší rôzne spoločenské, firemné či rodinné podujatia. Už sa nemusíte pri plánovaní takýchto akcií obávať, či počasie bude stáť na Vašej strane.

Nožnicový systém záhradných stanov je, na rozdiel od trubkového, stabilný a vydrží pomerne dosť. Základným materiálom konštrukcie je oceľ, alebo hliník. Konštrukcia sa môže líšiť ešte prierezom nosných nôh: klasický štvorcový, alebo šesť-uholníkový.

Oceľové konštrukcie sú povrchovo upravené práškovou farbou. Hliníkové konštrukcie sú ľahké a pôsobia estetickejšie. Ku všetkým konštrukciám máme náhradné diely vždy skladom. Tým, že je konštrukcia skrutkovaná, nie je problém vymeniť poškodenú nohu alebo iný náhradný diel a nie je potrebné kupovať nový prístrešok. Nožnicové stany sú dostupné v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach.

Strešná plachta je samozrejme nepremokavá a chráni tak nielen pred dažďom ale vytvára aj príjemný tieň pri páliacom slnku. Strešné plachty je možné zakúpiť aj samostatne, čiže môžete mať viacero farebných variánt a len jednu konštrukciu. Alebo naopak, viete si kúpiť aj samostatnú konštrukciu nožnicového stanu.

Bočné steny sú vo viacerých prevedeniach – plné, s oknom alebo s dverami. Bočné steny s oknom a dverami vieme zabezpečiť podľa požiadaviek zákazníka.

Nožnicový stan je možné ozdobiť záhradným osvetlením a doplniť záhradným nábytkom a premení sa tak na dokonalý záhradný pavilón.

Ochranný obal pri prenose chráni i stan pred zašpinením. Ak často presúvate z miesta na miesto zbalený nožnicový stan, odporúčame prenosnú tašku na kolieskach. Uľahčí tak nielen samotný prenos stanu ale zmestí sa tam kompletný stan aj s bočnými stenami a máte všetko na jednom mieste.

Netreba zabúdať na kotvenie stanu. Sú dostupné rôzne varianty kotvenia, kotviace sady, kolíky alebo univerzálne kotvenie – vodné záťaže. Nemusíte tak hľadať náradie na zabitie kolíka do zeme. Jednoducho vodnú záťaž naplníte vopred vodou alebo pieskom a na akcii len založíte na nohu nožnicového stanu. Pri správnom kotvení odolá aj drsnejším vrtochám počasia a Vaša akcia bude stále v suchu.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin