Rodinka Anjelov svetla na nákupoch

Rodinka Anjelov svetla na nákupochAj ty si už očipovaný. 

– Ako zdvojnásobiť cenu škodovky? Natankujte plnú nádrž.
– Ako strojnásobiť cenu škodovky? Dokúpte diaľničnú známku.
– Viete prečo má škodovka vyhrievané zadné sklo? Až ju budete tlačiť, zistíte.
– Prečo má škodovka až štyri pedály? To posledné je žabka na fúkanie airbagu.

Tieto otravné vtipy o škodovkách začali zamestnancovi automobilky v Mladej Boleslave Ivovi Bendovi liezť na mozog a preto začal komunikovať s Plejádčanmi. Časom stretol spriaznenú dušu – Miloslavu Drskovú z kravína, ktorá sa popri obracaní okolo dobytka tiež bavila s Plejádčanmi. A mierumilovná sekta bola svete. Rok 1997 bol inak dosť drsný aj na Slovensku – mečiarizmus vrcholil, mafiánske vraždy boli na dennom programe. Nečudo, že veľa ľudí obracalo zraky ku svetlu. Anjeli svetla ako sa tiež nazývajú Vesmírni ľudia sa spočiatku inšpirovali prácami o UFO nemeckého novinára Hesemanna (ktorý sa paradoxne po mimozemskom intermezze vrhol na katolícku vieru).

Mimochodom, Plejádčanov, chodí vyzerať aj naša jediná herečka, ktorá prerazila v Holywoode (Silvia), ale v jej prípade je dobrý úmysel otázny. Sú takí, ktorí sa na základe frekvencie jej rečnenia o kvalitách výrobkov Apple domnievajú, že ide iba o premyslenú marketingovú kampaň spoločnosti Apple.

K bežným trampotám sekty patrí napríklad copyright. Šéf skupiny Benda zverejňuje všetky materiály, dokumenty, hlasové záznamy a pastelkami vyfarbené diela na internete zadarmo. To sa však nepáči konkurenčnej sekte švajčiarskych Meierovcov a preto Bendovcov niekoľkokrát zažalovali. Iným problémom je, keď si Vesmírnych ľudí pomýlia so sektami, ktoré páchajú masové samovraždy. To zatiaľ neprichádza do úvahy. (Ale jeden nikdy nevie – iné sekty to spočiatku tiež tvrdili).

Hlavným motívom Vesmírnych ľudí je vyzeranie nenápadnej stotisícovej flotily na orbite Zeme (iné zdroje vravia, že lietajúcich tanierov je až milión), ktorú vraj už vyfotografovali aj kozmonauti na stanici MIR. Pretože Anjel Svetla je zároveň aj uvedomelým občanom, sporadicky posielajú tieto informácie aj prezidentom a príslušným ministerstvám v Česku a na Slovensku. Táto flotila nám prinesie mier, zaženie vojny, choroby, hlad, klamstvá a ostatné zábavky, ktoré sú nedokonalému ľudstvu tak vlastné. Už nám to vlastne bolo ponúknuté, ale to viete – Stalin a Truman to odmietli.

Anjeli svetla sú predchnutí láskou, pokojom, svetlom a milujú všetkých svojich blížnych. Čo tvorí asi 0,1 až 2 % populácie. Ostatní sú temné pokrivené duše, ktoré sa dobrovoľne nechali očipovať jaštermi z podzemia, ale tak už to na svete chodí, že. Okolie ich považuje za neškodných. Oni považujú okolie za očipovaných otrokov temnoty.

Inak sa dá o anjeloch povedať, že sú to pomerne konzervatívni občania s orientáciou napravo v politickom spektre s výrazným euroskeptickým svetonázorom. Po zastávkach a stĺpoch totiž vylepujú brožúry, kde odmietajú jednotnú vládu, jednotnú armádu a jednotnú menu, čo im zrejme zatvára dvere k reformistickým kruhom v Európskom parlamente. V prípade, že by sa ich agenda do tejto inštitúcie predsa len dostala, zrejme by mali najbližšie k minoritnej frakcii UEN, kde sa svojho času pokúšali dostať svojho koňa aj slovenskí národniari.

No a tak si spokojne nažívajú. Či sa podvolia novému slovenskému zákonu a nechajú očipovať svojich psov veterinármi, nevedno. Názor Miloslavy z kravína sa nám nepodarilo získať.

 

O autorovi Zobraziť všetky články

admin