Tučný Axl Rose

Tučný Axl RoseAxl Rose – koniec legendy

Čo sa to stalo tomu divokému neskrotenému rebelovi? Kam zmizla jeho energia? Papať mu chutí, to je vidno hneď. Legendárny hlas zbavený ostria, sem-tam zlyháva, spevák bojuje miestami sám so sebou. Nakoniec je rád, keď prejde z jedného konca pódia na druhy. Sú v tom drogy, alkohol, alebo len únava? Smutný pohľad. Tak poprajme Axlovi, nech sa dá do poriadku. Svet je plný starých rockerov, ktorým to stále ladí.

Srandovný cover The final countdown

Títo chlapci nestrávili mladosť v nedeľnej hudobnej škole. Dokonale sprznili legendárny song od formácie Europe. Aj deti spod pódia vydesene utiekli. Klávesák umelecky ustrnul v šiestich rokoch a spevák – hm, prečo zrovna tohto týpka si vybrali za frontmana? No proste rozbiehačka na lacnejšom fesťáku :).

Eurovision – Estónsky príspevok 2008

Eurovízia je skvelá príležitosť ako urobiť dobré meno svojej rodnej hrude. Alebo ako ju strápniť. Vyslať miestnych humoristov ako to najlepšie, čo domá máme, nemusí byť najlepší nápad. Nie každý Európan pochopí srandičky lokálneho charakteru. Len si predstavte čo by si pomysleli napríklad Nemci, keby tam napochodoval Pročko v čiapke z alobalu alebo Suchánek s Genezrom? Vychutnajte si Kresiraadio a ich hit.

Katy Perry – flauta, čo hrá sama

Je ľahké sa hrať na profesionála v štúdiu, kde sú hromady chytrých mašín, šikovní zvukári, čo opravia každý detail. Ale na doskách javiska to už taká sranda nie je. Prayback je obojstranná zbraň – môže zraniť aj interpreta. Mimochodom, každý dobrý herec vie, že keď zakopne, nesmie nikdy vypadnúť z role, treba bojovať ďalej a zakomponovať nepodarok do hry. Katy sa len smeje ako trúba.

Holandská Hviezdna rota na štadióne

Ach jaj.  Nápad – vziať najhorších spevákov v krajine a nechať ich zakrepčiť si pred naozaj početným obecenstvom. Asociácia ušných lekárov sa  raduje. Ale toho chlapca v bielej košieľke to baví, že?

O autorovi Zobraziť všetky články

admin