Truck Aréna Piešťany

Truck Aréna PiešťanyMarí sa mi, že kedysi dávno sa toto podujatie spájalo s country. Teraz z tejto tradície síce ostali už len klobúky na hlavách návštevníkov, ale naleštené plechy kamiónov, zábava a stánky s mäsom našťastie ostali. A do toho ešte zahrá nejaká tá viac či menej známa kapela a televízny moderátor si tľapne s fanúšikmi v obecenstve.

Kamióny pritiahli s veľkou slávou z Poľska. Ba vlastne by sme po novom mali už hovoriť trucky, že? K najkrajším kúskom patrili tie s dlhými nosmi, ktoré si ale väčšinou môžu dovoliť len hostia z Holandska a podobne. Ale aj pre chudobnejších majiteľov je vlastnenie vkusne vyfarbeného trucku vecou prestíže a nielen robota s nálepkou Prevoz hydiny na kapote.

Zaujímavé na týchto festivaloch je ich tesný rodinný program. Hneď po súťažiach pre deti nasleduje Sexi umývanie trucku a medzi kolotočmi a mestečkom modelárov sa prechádzajú dlhonohé hostesky s reklamami pre oteckov. Plus zápasy v bahne a Miss mokré tričko, aby sa aj mamy nenudili :). Ba vlastne, tie si možno radšej pozrú strongmanov, ktorí sa súťažne naťahujú s fakt ťažkými vecami. A keď sa viacerí takíto svalovci naskladajú do osobného autíčka, tak vyzerajú ako tí kamionisti v Dívke na koštěti vo Fiatke :).

No a tie baby, čo miesto trička nosia farbičky, tiež nesmú chýbať. Ako raz napísal Dave Barry, v prítomnosti odhalených ženských prsníkov sa každý muž tvári akože čo má byť, normálka ako každý deň, pozeráme sa na tú zaujímavú stenu naproti na druhej strane. Ale 98 % mužského mozgu ovláda už len jedna myšlienka a zvyšné 2 percentá sú venované sekundárnym funkciám ako je konverzácia s manželkami, ovládanie motoriky, balancovanie s pivom, dýchanie a podobne. Týždne strávené na cestách v trucku bývajú občas nudné a osamelé :).

Sprievodných atrakcií je plno. Budeme ich vymenuvávať a opisovať? Nebudeme – príďte sa sami pozrieť nabudúce (ak nejaké nabudúce teda bude, dúfajme, že áno) . Hádam spomeniem len bikera, čo na bicykli vyskočí vyššie ako slovenský dôchodca, keď sa dozvie, že mu zvýšili dôchodok o 2,38 eura. Docela frajerina.

Športový zápas v bahne

Maník, ktorý skáče prekliato vysoko

 

Pekné baby

Hostesky

 

Hračkárske mestečko

 

Nosáč z Holandska

 

Klasika vo výbornom stave

Špeciálny Judo chvat

Kontrola čmúh po umytí

O autorovi Zobraziť všetky články

admin