Gunther - Christmas song

Gunther - Christmas songDnes len piesne pre labužníkov. Alebo pre ľudí, ktorí nedostanú od nás darček v hmotnej podobe. Štastné a veselé.

O Güntherovi (Mats Söderlund) si možno pomyslíte, že je to humorista, ktorý paroduje popmusic. Bohužiaľ. Tento sexuálny borec rozlámal so svojimi hitmi Ding Dang Song a Teeny Weeny String Bikini v roku 2004 všetky švédske hitparády. Severania sú známi svojou kvalitnou oceľou a tým, že dali svetu Abbu… a Günthera. Tomu medzičasom začalo tiecť do topánok, takže jeho hit na rok 2013 sa volá I’m Not Justin Bieber, Bitch. A tu je jeho vianočná kvalitka:

V Koložvári robia nielen výbornú kapustnicu, toto mesto dalo svetu aj sestry Monicu a Gabrielu, ktoré mútia vodu v britských rebríčkoch. Ich prvý hit sa volal Cheeky Song, potom prišiel song Cheeky Christmas a napokon to zatĺkli vypaľovákom Cheeky Flamenco. Keby ste náhodou nevedeli, toto duo sa volá Cheeky Girls. Majú asi 40 kilov dohromady, vystupujú zásadne v spodnom prádle a Britom vraj imponuje ich funky prízvuk.

Prepracovali sme sa k domácim zásobám. MC Erik, svojho času najslávnejší spevák u nás, zakladateľ hiphopu pod Tatrami a majiteľ od baseballiek dotlčeného športiaku, prišiel s baladou, ktorej obsah sa dá zhruba opísať ako „Vianočný čas je Christmas time“. Škoda, že sa Erik odsťahoval do Prahy, kde robí DJ. Veľmi nám chýba.

No, a napokon, keď Vianočný mix, tak so štýlom. Martinko Jakubec a jeho slávnostná ponuka spod červenej čapičky.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin