Zmrzlina v KFC

Môže niekomu napadnúť dať si zmrzlinu… v KFC? No, môže. Na reklame vyzerá dobre a veľko :).

Keď je nedeľa ráno deväť hodín, všetko je zavreté, ešte aj Vietnamci majú ceduľu z technických príčin, je sparno a vy máte päťdesiat vpichov od komárov, napadne vám všeličo. Napríklad, že v KFC (kde som sa v živote nestravoval) v trnavskom Tescu môžu mať dobrú zmrzlinu.

Hlavné postavy KFC:
– Mladá baba za pultom. Zasmušilo fúka balóny a v očiach má napísané: „Preboha! Čo tu robím v nedeľu ráno?!“
– Stará vedúca. Kedysi mohla byť influencerkou, ale toto povolanie ešte neexistovalo. Tak urobila kariéru vo fastfood službách. Z jej tváre vyčítate „všetkých vás raz zastrelím“.
– Neviditeľný manažér, ktorý na porade vymyslel, že jedno euro ako u McDonalda je smiešna cena a tupí ľudia budú radšej kupovať hrudku zmrzliny minimálne za 2,50. Smeje sa zakaždým, keď sa dozvie, že si to niekto kúpil. Ako ten bielovlasý dedo na logu.

Ben Jerry špachlitčka v zmrzline

No tak to vidíte. Zmrzlina Ben & Jerry’s, ktorú majú v mrazákoch v Tescu. Myslím, že som to už mal a nebolo to zlé… akurát to predávali v oveľa väčších téglikoch a za menej ako v KFC. Od objednávky pokiaľ to vytiahli z ladničky uplynulo iba 6 minút, lebo zasnívaná dievčina zabudla na svojho jediného zákazníka a ešte sa jej nejaký dedko pýtal, že či jej dajú v KFC najesť.

Somár, ešte som sa opýtal ako to budem jesť. Mám tam lyžičku, zašvitorila dievka. Mininádobka nevyzerala, žeby sa do nej ešte niečo zmestilo… no, ako vidíte na obrázku, zmestila sa tam maličká drevená špachtlička zalepená do nejakého odpudivého svinstva. WTF? Drzosť tohto výrobku je tak veľká, žeby sa do neho zmestil kamión tampónov veštkyne Jolandy.

Centimetrovú slávnu  zmrzlinu sa mi podarilo vyklopiť na veko a tak som zisitil, že sa tam zmestí ešte docela veľa vzduchu :). No proste KFC kvalita. Zožral som to ako pes a rozmýšľal o tom, žeby som si rád dal zmrzlinu.

Vedľa KFC v tom istom Tescu býval Pizza Hut a aj v časoch najväčšej špičky, keď u Vietnamcov prešľapoval 50-členný rad, si tam nikto nič nekupoval. Trojuholník pizze za 3 eurá, keď si za tú sumu môžete kúpiť skoro celú? A ešte sa ten Hut vyznačuje tým, že je tam megahrubé odpudivé cesto. Jasné, že to skrachovalo. A dúfam, že skrachuje aj KFC, tieto globálne značky majú totiž zákazníka na poslednom mieste vo svojich prioritách. Potom to dopadne tak, že konzument musí isť do lesa.

Vzduchové bubliny v zmrzline

O autorovi Zobraziť všetky články

admin