Englishman burger

Už tretíkrát o Drahých, pardon, Bradatých bratoch. Nitránske bistro Bearded Brothers opäť kŕmi sólo blogera.

Englishman burger by mal v stravníkoch evokovať niečo ako anglické raňajky. Je tam fazuľa, pekné volské oko… vo fajnovom šťavnatom a čerstvom burgeri. S batátovými zemiakmi to stojí 11.30 euro, čo je dosť – na druhú stranu, kde majú v Nitre lepšie burgre? Vyzerá to dobre, chutí to dobre… nie je to úplne burger, lebo bez príbora by som si s ním asi neporadil a tiež sa nedá zavrieť… ale je to špičový fastfood. A tie sladké batata hranolky ach… sú zdravé, trochu ako mrkva a tiež dobré na stolicu :P. Po kvalitatívnej stránke opäť nemám žiadne výčitky. Ale po tretíkrát sa nepatrí len chváliť, takže mám aj pár postrehov a návrhov:

  • nedávať cidere v lístku medzi pivo. Niekto by sa mohol pomýliť a objednať si presladenú napodobeninu cideru v domnení, že si objednáva brusinkové pivo :P.
  • nedávať lístok s raňajkovým menu medzi ostatné lístky poobede. Človek dostane chuť na prvú vec, čo zočí… a tú už v pokročilú hodinu nerobia.
  • ach, a ten nešťastný papier s potravinárskou čiernou tlačou. Jasné, je to v móde, všade ich teraz dávajú. Človek si môže počítať pri jedení… ale odkedy nám pani učiteľka v škole povedala, že z desiaty v novinách umrieme, pretože je tam olovo, nemám z týchto papierov dobrý pocit. Aj keď mi tvrdia, že to nič nerobí. Niekde tie papiere otočia a dajú vám jedlo na bielu stranu… Mastný burger ten papier preondí ako nič.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin