Muž v lete

1. Nechajte sa ostrihať každé tri týždne. Nielen kvôli tomu teplu, ale aj kvôli tomu, že si to ženy a dievčatá všímajú.
2. Jednoduchosť. Keď ste v úzkych, jednoducho neriešte nič komplikované a vráťte sa k základom. Ako napríklad Marlon Brandon vo filme Električka zvaná túžba – čo iného by mal mať na sebe taký frajer ako jednoduché biele tričko?
3. Vôňa je v lete dôležitejšia. Ak počas roka nechcete na seba pútať veľa pozornosti pánskymi parfémami a uprednostňujete nenápadnosť, v lete je toho dovolené oveľa viac. Z praktických či iných príčin.
4. Noste viac farieb. Opäť – v lete je to iné. K letu nepatrí šedivosť, na pestré oblečenie sa pozerá inak ako v iné mesiace. Pestrofarebné tričká alebo mikiny vám určite neublížia.
5. Chráňte si pokožku. V lete nám pečie čoraz viac a viac. Mužská ochrana kože nie je iba záležitosť krásy (aj keď opálení alfasamci sú vraj pri balení dievčat úspešnejší), ale hlavne zdravia.
6. Nájdite si charakteristický doplnok. Je pravda, že ženy majú na výber oveľa viac. Ale aj muž môže mať niečo, čo ho charakterizuje, podľa čoho si ho okolie dobre pamätá. Napríklad retro batoh, špecifická čiapka alebo štýlová peňaženka.
7. S ochlpením decentne. Sú chlapi, ktorí sa v lete radi prezentujú ako zarastené medvede, ale väčšina z našich nežných polovičiek vám iste potvrdí, že to nie je treba. V každom prípade je dobré radiť sa s opačným pohlavím (prekvapujúco).
8. Netrávte dni iba v džínsach. Riflovina je síce skvelý materiál, ale leto si treba užiť. Napríklad v niečom voľnejšom a vzdušnejšom.
9. Bundy radšej ľahšie a svetlejšie. Takí Taliani sa dokážu premávať v koženej bunde aj pri štyridsiatich stupňoch, ale pointov bundy v lete je skôr byť pripravený na dážď, než na chlad. Takže kožu nechajte tentokrát doma.
10. Čas na slnečné okuliare. Ženy to majú ľahké, môžu nosiť slnečné okuliare vo vlasoch celý rok. U muža to až tak dobre nepôsobí, ale keď sa slnko oprie do krajiny dole, nikdy nevyrazte z domu bez okuliarov na očiach, vo vrecku či na košeli. Oči máme len jedny.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin