Batátové hranolky Forky

Bol som na Vata Feste v Seredi. Vlastne je to premenovaný  piknik v parku okolo zámku, ktorý niektorí volajú kaštieľ alebo hrad, a všetci vidia, že je to ruina.

Došiel som o zhruba piatej hodine, dievčiny v spodnom prádle od pole dance už balili tyč (to ma zaujalo, ako dlho im to trvalo) a ešte sa tam naťahovali nejakí jogíni. Povedali, že robia akrojogu, tzn. jogu, na ktorej prevádzkovanie vám stačí jeden aker pôdy. Pár stánkov a malé pódium – no, skôr piknik ako fest. Čo teda? Dal som si batátové hranolky od stánku Forky (ten je podozrivý nielen kvôli tomu, že je vegánsky, ale napríklad aj tým, že na to, že to má byť z Trnavy, tak majú zvláštne miestne názvoslovie :p). Hranolky za 3 eurá, navrhol by som do nich sypať viac omáčky.

Letný gril Papkáč

A tu máme Letný gril od Papkáča z Nitry. Trošku kuracieho mäska a zeleninky v placke (lokši?). Omáčka ma zaujala najviac, kôprová. Kôpor je veľmi zdravý, písali to aj v lekárnickych rozprávkach, a rastie všade ako burina. Kôpru by sme mali jesť viac :P. Škoda, že v tom Papkáči nemali sladké zemiakové gule, ktoré vyzerali najzaujímavejšie.

Palacinka Pán Waflička

A ešte nejaká drobnosť na záver. Palacinka od Pána Wafličku. No… drobnosť. Čo tu recenzujem palacinky, tak toť som dostal asi najväčšiu. A iba za štyri eurá. Obsah vnútri je customizovateľný, marí sa mi, že tam dominujú banány a čokoláda. Človek, aby si šiel potom zabehať, asi tak na týždeň :). Myslím, že tento stánok mal už prázdne zásoby ku koncu piknika.

O autorovi Zobraziť všetky články

admin